• Strona główna
  • Sprzedaż hurtowa 1 para rękawic narciarskich zimowe rękawice wodoodporne 3-sworzniowe rękawice ekran dotykowy ciepła rękawica do X85 na zewnątrz

  • Materiał: Inne
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Numer Modelu: 11
  • marka: Свокии

1 para rękawic narciarskich zimowe rękawice wodoodporne 3-sworzniowe rękawice ekran dotykowy ciepła rękawica do zewnętrznych X85 opis: cechy:

1. ciepłe rękawiczki dla kobiet zapewniają maksymalne ciepło w zimnych warunkach pogodowych -20 stopni Celsjusza, aksamitna blokada ciepła i zachowuje wewnętrzną część rękawic ciepłej i suchej.

2. gumtree powietrza design zimowych sportowych rękawic jest wiatroszczelna i wodoodporna zewnętrzna warstwa, która chroni rękę od niesprzyjającej pogodzie i zimnego topniejącego śniegu.

3. śnieżne rękawice nie są podarte, są trwałe i zachowują silną elastyczność rąk, rękawica wewnętrzna i zewnętrzna warstwa mocno szyte podwójnymi szwami, dlatego, że trzeba zdjąć rękawiczki, wkładka wewnętrzna nie będzie odtwarzany.

4. zastosowanie: nadaje się do jazdy na deskorolce, jazda na łyżwach, jazda na świeżym powietrzu i innych sportów

5. lepsza skóra ekranu dotykowego na wyciągnięcie ręki i na krawędziach palców, można odbierać połączenia podczas jazdy na nartach, snowboardzie i jazda, nie zdejmując rękawic termicznych.

Uwaga: rzeczywisty produkt może mieć logo, jeśli chcesz wiedzieć, proszę, skontaktuj się z nami, proszę, nie proponuj cenę, jeśli masz nic przeciwko

Specyfikacja:

Obowiązujące ludzie: Mężczyźni/Kobiety

Materiał: mikrofibra, tkaniny Оксфордская

Rozmiar Dłoni Obwód Dłoni Szerokość Długość

S: 19,8-20,8 cm 8,0-8,5 cm 27 cm

M: 20,8-21,8 cm 8,5-9,0 cm 28 cm

L: 21,8-22,8 cm 9,0-9,5 cm 29 cm

XL:22,8-23,8 cm 9,5-10 cm 30 cm

Pakiet zawiera: 1 para x rękawiczki

Opinie

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Ocena

Tagi: dziecięce rękawiczki do jazdy na deskorolce, rękawiczki do jazdy na deskorolce Hill, men mitten, narciarska kij, koreańska митайна, narty śnieg, mitten dies, rękawiczki mitenki, świat narciarstwa biegowego, skórzana митена.

Wsparcie 24/7

Usługi.

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana.

Dostawa na całym świecie

Szybka wysyłka.