zł16.77 zł15.45

Dostępność :W magazynie


  • podanie napięcia: międzynarodowy standard
  • Moc Rozpraszania: międzynarodowy standard
  • Numer Modelu: 10 szt./lot STGB10NB37LZ STGB10NB37 GB10NB37LZ TO-263 w magazynie
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Typ: Regulator Napięcia
  • Aplikacja: DC-DC
  • Temperatura Pracy: międzynarodowy standard
  • stan: NOWA
  • Pakiet: DIY KIT
  • marka: cischy

O nas obiecujemy: 1:produkować tylko najlepsze towary konsumpcyjne i zapewnić możliwie wysoką jakość. 2:dostarczanie towarów do naszych klientów na całym świecie z polityką obsługi klienta, szybkość i dokładność jesteśmy bardziej niż szczęśliwi, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, które masz, prosimy o kontakt za 1:zamówienia przetwarzane terminowe po weryfikacji płatności. 2:wysyłamy tylko do potwierdzonych adresów zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy. 3:Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta! 4:ze względu na różnicę w kondycji i czasu rezerwy, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.Nasze zalety 1: wszyscy Mamy zapas, z odpowiednim zapasem 2: Jakość produktu osiągnęła serii certyfikata 3: wspieramy różnorodność transport, hong Kong i chińskie pocztowe pakiety, Federal EMC.ДХЛ .UPS, TNT, mogą w pełni spełniać różne potrzeby kupującego.Jestem przekonany, że będziemy najlepszym partnerem

Opinie twoje zadowolenie i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne, proszę, zostaw pozytywny wynik i 5 gwiazdek, jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług.Jeśli masz jakieś problemy z naszymi produktami lub usługami, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami, zanim zostawić opinię nagetive.Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać każdy problem i zapewnić państwu lepszą obsługę klientów.

'

Opinie

Olgama 2010
2020-12-26
5/5
Came in the package rosypiu, looks OK!
Nataliya Natali
2021-02-07
5/5
Quickly delivered, packed in a bag. checked-workers. everything is fine!
Bigwolfgg
2021-01-16
2/5
Come bulk in the package. The resistance between the legs is only 6-6,7 Kom.

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Ocena

Tagi: Źródło zasilania 18V, mlx90614esf, ADC, ir2111, diy elektroniczny zestaw, stgb10nb37lz, rzemiosło, koszulka ac dc, xl4015, dc Krok w dół.

Wsparcie 24/7

Usługi.

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana.

Dostawa na całym świecie

Szybka wysyłka.