• Strona główna
  • FNB28 woltomierz Miernik prądu i napięcia USB tester QC2.0/QC3.0/FCP/SCP/AFC szybkie ładowanie protokół wyzwalacza test pojemności

  • Klasa Dokładności: Jak pokazano poniżej.
  • DIY dostawy: ELEKTRYCZNY
  • Wymiary: Rozmiar Opakowania
  • Temperatura Pracy: Jak pokazano poniżej.
  • źródło zasilania: Inne
  • marka: ККМУН
  • Typ Wyświetlacza: Tylko Cyfrowy
  • Numer Modelu: USB-tester

Wykonane z wysokiej jakości materiału, praktyczny, łatwy w obsłudze i użyciu, szeroki zakres zastosowania, ma długą żywotność.

Cechy:

Tester kolorowego ekranu USB2.0, 0,96-calowy ekran IPS LCD o wysokiej rozdzielczości.

Tester jest powszechnie stosowany w interfejs USB2.0. 3C digital peripheral products quality inspection-jest to pierwszy wybór dla cyfrowych odtwarzaczy multimedialnych i elektronicznych entuzjastów.

Monitorowanie stanu naładowania w czasie rzeczywistym w celu ochrony ładowarki do sprzętu, do ładowarek, takich jak ładowarki i telefony źródła zasilania, kilka ekranów danych na jednym ekranie, aby zaspokoić różne potrzeby testowania.

Funkcje: etui z ekranu, przechowywanie danych, szybkie rozpoznawanie baterii, wykrycie energetycznej pojemności / własność zapis, pomiar dokładności, kopia jasność, chiński i angielski interfejs, szerokie napięcie niski opór wewnętrzny, szybkie ładowanie, bezpłatny napęd najwyższego aktualizacji maszyny, jednorazowe wykrywanie protokołu szybkiego ładowania, QC2.0/3.0.

Cechy funkcjonalne system pomiarowy, wewnętrzne wykorzystanie 12-bitowego układu ADC, szerokie pomiar napięcia 4~24V, bardzo pomiar prądu 0~5A.

Szybkie ładowanie i zgodność z oszustwem.

3-bitowe pomiar dokładności jest bardziej dokładne.

FNB28 wykorzystuje wewnętrzną schemat pobierania próbek urządzenia, a także specjalny algorytm dokładności w celu zapewnienia dokładności i stabilności produktu na sprzęcie i oprogramowaniu poziomach.

Nagrywanie naładowania / pojemniki można ustawić w tryb automatyczny / tryb ręczny, ustawiając przełącznik automatycznego nagrywania.

W dwóch trybach auto / manual można ustawić czas nagrywania.Na przykład, jeśli jest ustawiony na 1 godzinę, czas nagrywania nie zostanie zapisana po tym, jak czas nagrania osiągnie 1 godziny.Aby kontynuować nagrywanie, należy wyczyścić dane.

Pojemność, interfejs do nagrywania mocy, przez bitową moc, która jest wyświetlana na obecnym interfejsie, lepiej zrozumieć zakres korzystania z produktu i jest on bardziej wygodny i szybki w użyciu.

Dane techniczne:

Materiał: ABS

Kolor: czarny

Parametry wejściowe:

Napięcie wejściowe VBUS: 4~>24 w

Prąd wejściowy: 0~5.0 a

D+/D - zestyk mocy wytrzymuje napięcie: 3,3 v

Parametry pomiaru:

Napięcie wejściowe VBUS:

Rozdzielczość: 0.001 W

Dokładność: ±(0.4%+3LSB)@25℃

Prąd wejściowy:

Rozdzielczość: 0.001 A

Dokładność: ±(0.8%+3LSB)@25℃

Siła:

Zakres pomiaru: 0~>150.00 W

Rozdzielczość: W 0.0001

Rezystancja obciążenia: rozdzielczość: 0.0001 Ω

Zakres temperatur pracy: -10~>65℃

Pojemność: 0~>99999.9 mah (5 grup)

Elektryczny ilość: 0~>9999.999 Wh (5 grup)

Czas: 0~>999 godzin i 59 minut i 59 sekund

Interfejs FNB28:

USB A męski (5A)

USB A żeńskie fotel (5A)

Rozmiar opakowania: 61 * 32 * 12 mm / 2.4 * 1.3 * 0.5 w

Opakowanie waga: 26 g / 0,9 uncji

Uwaga:

1. Proszę nie podłączać do USB-tester ponad 24 v zasilania.

2. podczas korzystania z funkcji szybkiego uruchamiania baterii, proszę, nie łącz się do różnych USB.Zastosowanie wysokiego napięcia zadziałania może doprowadzić do tego, że sprzęt się spali lub nawet zaświeci się.

Listę pakietów:

1 * USB wielofunkcyjny tester

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 3 dni.

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

Opinie

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Ocena

Tagi: usb load tester type c, bezpłatny usb-tester, samochodowy pompa, test usb, test obciążenia usb, usb tester doctor type c, testowy usb, usb tester usb type c, rejestrator usb testera, sprężarka powietrza eafc.

Wsparcie 24/7

Usługi.

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana.

Dostawa na całym świecie

Szybka wysyłka.