• Strona główna
  • Beijamei Orange Juicer Parts Blade Electric Orange Juicer Knife Parts

  • Typ: Części Wyciskarki Do Soków
  • Numer Modelu: BJM-01
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Nazwa: skórki sokowirówka części zamienne nóż
  • marka: BEIJAMEI

Elektryczny świeżych pomarańczy press juicer części /elektryczny press juicer wszystkie części zamienne nóż

Do wysyłki: jeśli kupisz bezpłatny towar dostawy, wybieramy odpowiednią metodę wysyłki w zależności od wagi i wielkości towaru, na przykład Epacket, EMS i tak dalej.

Dla rosyjskiego klienta: wyślemy zamówienie trzeba innych sposobów, takich jak CDEK i tak dalej, będzie potrzebował 15-25 dni przed domowej drzwi, imię i nazwisko odbiorcy będą bardzo przydatne podczas składania zamówienia.

Inny model części wyciskarki do soków:

Skórki sokowirówka widok wszystkich części zamiennych:

Produkty otrzymują: kupujący powinien dokładnie sprawdzić stan opakowania / towar przed podpisaniem pokwitowania odbioru towaru.Jeśli są jakieś uszkodzenia, zrób zdjęcie z dodatkiem service na dowód i skontaktuj się z lokalnym TNT / DHL / Fedex, aby ustawić skargi i roszczenia, lub skontaktuj się z nami w ciągu 24 godzin.W celu aktualizacji urządzenia: niektóre maszyna będzie aktualizacji, będzie niewielka różnica w prognozie lub parametru, zwykle maszyna aktualizacji będzie lepiej, wyślemy nowe, jeden dla ciebie.Opinie: 1.Proszę dać nam pięć gwiazdek pozytywne opinie. 2.Jeśli są jakieś problemy z towarem, prosimy o kontakt z nami.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać swój problem.

Opinie

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Ocena

Tagi: skórki sokowirówka sokowirówka elektryczna, ГУРом, blender ze stali nierdzewnej, ramię blendera, Sokowirówka Do Owoców Cytrusowych, ręczna wyciskarka do soków, Термомикс, górski sweter, sokowirówka do suchych owoców, ostrza blendera magic bullet.

Wsparcie 24/7

Usługi.

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana.

Dostawa na całym świecie

Szybka wysyłka.