zł54.61

Dostępność :W magazynie


  • Połączenie: Kołnierzowy
  • Typ: Europejska
  • Forma: Równy
  • Materiał: stal nierdzewna
  • Technika: Casting
  • Numer Modelu: Flange2

Kołnierz 2" stal nierdzewna 304 wysokość 30 mm Waga 0,5 kg

TAK, ŁĄCZYMY WYSYŁKĘ!Jeśli masz jakieś pytania dotyczące kosztów wysyłki, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami poprzez wiadomości lub e-mail Pilytasmowe24.pl, zanim kupisz towar(y).dostawa:

Zawsze wysyłamy towar(y) w ciągu 5-7 dni roboczych(sobota i święta nie są wliczone w cenę) po otrzymaniu płatności.Towar(y) zostanie wysłany do rejestracji lotniczą z monitorujący numerem.

To trwa około 15-20 dni roboczych, aby wysłać do USA, Kanady, wielkiej Brytanii, Australii i Japonii 20-30 dni roboczych w innych krajach.6-8 tygodni, aby wysłać do Brazylii, Hiszpanii, Włoch i innych krajów w innych krajach nie jest określony.

Czas dostawy może się różnić w zależności od celnej opóźnienia, święta,zdarzeń lub innych niepewności.Nie możemy zagwarantować, że czas przyjazdu.

Upewnij się, że zgadzasz się z czasem dostawy przed zakupem.

Jeśli chcesz wybrać inny szybszy sposób, proszę, skontaktuj się ze mną przed zakupem.OPINIE:

Dążymy do twojej pozytywnej opinii po otrzymaniu płatności.Jeśli z jakiegoś powodu nie czujesz, że zarobiliśmy

Pozytywna opinia, proszę nie wahaj się skontaktować z nami poprzez e-mail Pilytasmowe24.pl, skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe, aby rozwiązać każdy problem.

Zostawimy pozytywną opinię na wszystkie zakupy i będziemy ci wdzięczni za to, że podzielili się swoim doskonałym doświadczeniem z innymi Алиэкспрессерами!GWARANCJA:

Gwarantujemy, że wszystkie opisy produktów są dokładne.W tym przypadku, jeśli towar jest uszkodzony lub masz nie ten towar,

skontaktuj się z nami poprzez e-mail Pilytasmowe24.pl.Będziemy szczęśliwi, aby rozwiązać problem jak najszybciej.ZWROT:

Zwrot lub wymiana są akceptowane na większość nieużywanych produktów w ciągu 14 dni od daty otrzymania, ale klient musi zapłacić dodatkowe koszty wysyłki.

Proszę, skontaktuj się z nami, zanim zwrotu towaru (- ów).Proszę zwrócić uwagę:

Cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.

Proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu.

Opłaty te zazwyczaj pobierane przez firmę w zakresie dostawy towarów (shipping) lub gdy zabierasz towar

– nie należy mylić ich z dodatkowymi kosztami przesyłki.

Często zadawane pytania 1 pytanie: jak mogę zapłacić za swoje zakupy?A: akceptujemy escrow , BTK.karta kredytowa jest łatwe, aby dokonać płatności escrow. 2 Q: czy nowa(y) wysłać z numeru przesyłki?A: Tak, wszystkie części z takiego numeru przesyłki w każdym zamówieniu, i można sprawdzić status przesyłki na koresponduje stronie internetowej. 3 Q: kiedy chcę masę zakup, ile z hurtowej?A: kiedy klient chce do hurtowego zakupu, proszę czuje się wolny kontakt mamy wiadomości lub e-mail Алиэкспресс, dajemy Państwu najlepsze ceny. 4 Q: potrzebuję trochę podobne produkty, ale nie mogę dowiedzieć się w sklepie,czy możesz podać to?A: Tak, można wysłać zdjęcie do nas.My postaramy się jak najlepiej, aby dowiedzieć się i odpowiedz cenę do ciebie.Ponadto, przyjmujemy indywidualny produkt.

Opinie

Skyrus 28
2021-02-02
5/5
GOOG

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Ocena

Tagi: schody ze stali nierdzewnej 304, тиальный kołnierz, szczypce ze stali nierdzewnej 304, 5l, kołnierz podłogi, gwintowane żelazny kołnierz, metalowe gwintowane kołnierz, ocynkowane gwintowane kołnierz, siewnik do warzyw, mocowanie ze stali nierdzewnej 304.

Wsparcie 24/7

Usługi.

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana.

Dostawa na całym świecie

Szybka wysyłka.