• Strona główna
  • 200 szt. wysokiej jakości wtyk bananowy do 4 mm łączący słup głośnik

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Dowód: NIE
  • marka: ЖТКРЖ

200 szt. wysokiej jakości wtyk bananowy niklowany czerwony + czarny 40 mm Stan:Nowy: wysokiej jakości wtyk bananowy, z śrubą Ilość:100 szt. czerwony + 100 szt. czarny długość: około 40 mm długi bananowy wtyk średnica:4 mm dostawa:

Zazwyczaj wysyłamy towar za pośrednictwem China Post lub HongKong Post na całym świecie.To trwa od 25 do 45 dni dla większej części kraju .Dostarczamy również szybki sposób,takich jak DHL,UPS ,EMS, i tak dalej, ale do tego trzeba dodać dodatkowe pieniądze .Proszę nie wahaj się skontaktować się z nami szczegółami.

Zostawimy pozytywny komentarz po otrzymaniu płatności.Proszę, skontaktuj się z nami, jeśli nie jesteś zadowolony z towaru po jego otrzymaniu.

Nie ponosimy odpowiedzialności za uiszczenie wszelkich opłat celnych lub należności celnych przywozowych.

Na wszystkie e-maile odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego.Jeśli nie otrzymałeś odpowiedź, uprzejmie prosimy o ponowne przesłanie wiadomości e-mail, a my odpowiemy jak najszybciej.

Opinie

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Ocena

Tagi: wtyczkę głośnika speakon, Sprzedam korki bananowe, łączący post głośnik, witam koniec Twitter, bananowy łącznik, przywiązać słup, bananowy terminal, męskie głośnik, fisual bananowe korki, wtyk hamowania ford.

Wsparcie 24/7

Usługi.

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana.

Dostawa na całym świecie

Szybka wysyłka.