• Strona główna
  • Darmowa wysyłka dobry test dla B2770 płyta wysokiego ciśnienia EF27WS P2370H p2770FH P2770H płyta wysokiego ciśnienia GH341A

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Typ: Wbudowana Przemysłowa Płyta Główna
  • marka: Henrylian
  • Dowód: NIE

kupujący powinien przeczytać!!!

Proszę zwrócić uwagę:

1:Opis Przed zakupem proszę uważnie przeczytać tytuł, proszę, upewnij się, że model płyty głównej i model maszyny, jeśli nie jesteś pewien, prawo kupić produkt nie spełnia pracy, to odpowiedzialność kupującego, nie ponosimy odpowiedzialności, możemy przyjąć zwrot towaru, ale nie będziemy ponosić koszty, jeśli nie rozumiesz problemu, zawsze możesz wysłać do nas wiadomość e-mail, odpowiemy na twoją pocztę, dziękuję!

2.Produkty te wykorzystywane komponenty płyty montażowej żadne wszelkie złamane,będziemy doświadczać go, zanim wysłaliśmy ,

3. cały produkt został sprawdzony przed wysyłką.Jeśli produkt jest uszkodzony w trakcie przesyłki, prosimy o poinformowanie nas natychmiast po tym, jak go otrzymałeś.

4: Nie otwieraj spór, ponieważ produkt jest stary.Mamy szczegółowy opis.Jeśli nie możesz wziąć go, proszę, nie rób zamówienie i nie wywoływać niepotrzebnych sporów.Dziękuję!

5:część produktu nowy i oryginalnie, w przypadku zapasów ma nowy zapas, wyślemy wszystkie nowe produkty, w przypadku nowego trzpienia sprzedanego na zewnątrz, wyślemy stare produkty, ale wszystkie produkty są dokładnie przetestowane przed wywołaniem, dlatego nie martwi się!mam nadzieję, że mnie zrozumiecie!

6: Wszystkie produkty mają trzymiesięczny okres gwarancji jeśli masz jakieś problemy z jakością, możesz skontaktować się z nami ,możemy zmienić towary i konserwację, Jeżeli nie jesteś zadowolony, my postaramy się zrobić wszystko, aby cię zadowolić, bez żadnych strat.

Opinie

Rehbwfht
2021-01-08
5/5
Compliant product and fast delivery. To recommend

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Ocena

Tagi: guitar rig 6 torrent, Intel ® J1900, mini PC intel mini pc, licencjonowane biuro 2019, płyta twarda st2000dm001, Zasilacz 14 w, płytka rozdzielająca, d2ge 420sca r3, j1900 nas, taśma led sony.

Wsparcie 24/7

Usługi.

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana.

Dostawa na całym świecie

Szybka wysyłka.