• Strona główna
  • Cud Skorupek Maska Serum Maska Do Snu Twarzy Usunąć Zmarszczki Krem Drożdże Skorupki Maska Do Pielęgnacji Skóry Twarzy Leczenie

  • marka: эферо
  • Typ: Моющаяся Maska
  • Skorzystaj z: Twarz
  • Podłoga: Unisex
  • Sformułowanie: Krem

Punkty Uchwytu:

1、★ w miarę jak się starzejemy, mamy nieuchronnie pojawiają się drobne linie i zmarszczki.Jest to naturalna część starzenia się, a inne przyczyny-ekspozycja na słońce, zanieczyszczenie środowiska, palenie, jedzenie i stres.Istnieje wiele opcji, aby pomóc wygładzić linie i uczynić je mniej oczywiste, ale to, co mamy tutaj, to naturalny i нехирургический produkt, który oszczędza czas i pieniądze.

2、 ★ Miracle Egg Mask-to serum maska, specjalnie wykonana z organicznych roślinnych, węgli drzewnych, przeciwutleniaczy i membran skorup, która może skutecznie nawilżać i nawilżać skórę, usuwać drobne linie i zmarszczki i przynosić zdrową maskę.

3、★ wyjmij przebarwienia i martwy naskórek, zrób świecącą twarz.On oczyszcza i zmniejsza pory, pozostawiając skórę gładką i elastyczną.

4、★ cud-jajko maska pasuje do większości typów skóry, takich jak normalna, mieszana, tłusta, sucha i wrażliwa skóra.Jest to idealne rozwiązanie dla suchej, pomarszczonej i zniszczonej skóry.

5、★ Anty-trądzik, trądzik i zmarszczki ochrony przeciwutleniacz, przynieść jedwabisty i jedwabisty kolor twarzy-najlepsza maseczka maseczka na trądzik maska-maska, pielęgnacja przeciw zmarszczkom, lekki film pakiet, maska głęboko nawilżająca maska pędzle do makijażu zestaw do makijażu kosmetyki, uroda, makijaż BrushEyeshadow BrushProfessional Lip Health & BeautyFace korektor

Kiedy się starzejemy, mamy nieuchronnie pojawiają się drobne linie i zmarszczki.Jest to naturalna część starzenia się, a inne przyczyny-ekspozycja na słońce, zanieczyszczenie środowiska, palenie, jedzenie i stres.Istnieje wiele opcji, aby pomóc wygładzić linie i uczynić je mniej oczywiste, ale to, co mamy tutaj, to naturalny i нехирургический produkt, który oszczędza czas i pieniądze.

★ Miracle Egg Mask-to serum maska, specjalnie wykonana z organicznych roślinnych, węgli drzewnych, przeciwutleniaczy i membran skorup, która może skutecznie nawilżać i nawilżać skórę, usuwać drobne linie i zmarszczki i przynosić zdrową maskę.

★ Usunąć przebarwienia i martwy naskórek, skórę, zrób świecącą twarz.On oczyszcza i zmniejsza pory, pozostawiając skórę gładką i elastyczną.

★ Cud-jajko maska pasuje do większości typów skóry, takich jak normalna, mieszana, tłusta, sucha i wrażliwa skóra.Jest to idealne rozwiązanie dla suchej, pomarszczonej i zniszczonej skóry.

★ Anty-trądzik, trądzik i zmarszczki ochrony przeciwutleniacz, przynieść jedwabisty i jedwabisty kolor twarzy-najlepsza maseczka maseczka na trądzik maska-maska, pielęgnacja przeciw zmarszczkom, lekki film pakiet, maska głęboko nawilżająca maska pędzle do makijażu zestaw do makijażu kosmetyki, uroda, makijaż BrushEyeshadow BrushProfessional Lip Health & BeautyFace korektor

Jajko Jajko Maska

[Rozmiar produktu]: 6.5 * 6.5 * 8.5 cm

[Rozmiar po opakowania]: 7 * 7 * 9 cm

[Waga produktu]: 30 g

Zawartość opakowania: 1 szt. / karton

Opinie

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Ocena

Tagi: tekturowe jajko, qmhut drożdży krem do twarzy, jajko, jajko maska, jajko maska do twarzy, czarna jednorazowa maska do twarzy, push trzepaczką, jajko męskie zabawki, krem do twarzy, jajko czas.

Wsparcie 24/7

Usługi.

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana.

Dostawa na całym świecie

Szybka wysyłka.