• Strona główna
  • 6 otworów DIY formy silikonowe do świec dla kreatywnych produkcji świec ręcznie cylinder aromatyczne świece woskowe formy

  • Rozmiar: 15*21*5
  • Materiał: Żel krzemionkowy
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)

DIY Silikonowa świeca formy twórczego produkcji świec ręcznie cylinder Zapachowa świeca woskowe formy

Wskazówki i środki ostrożności: 1) Nie należy bezpośrednio do otwartego płomienia lub w pobliżu źródła ciepła (np. grzewczej słuchawce piekarnik).Zaleca się, aby formularz w środkowym lub górnym położeniu piekarnika podczas pieczenia i zachować odległość między płytą rurką i grzewczej rurką nie mniej niż 5 cm; 2) użyć neutralnego detergentu w zmywarce lub gorącej wody do czyszczenia gąbką.Podczas czyszczenia odwróć formę i efekt czyszczenia będzie lepiej. 3) Nie używać chrupiące przycisk kuchence mikrofalowej; 4) Nie zbliżać się do ostrych przedmiotów lub nie, użyj kulki stalowe i inne stałe środki czystości; 5) po zakończeniu pieczenia należy wyjąć blachę, pozostawić do ostygnięcia na około 10 minut, a następnie zwolnij kształt, efekt jest lepszy; 6) Właściwe wykorzystanie może przedłużyć żywotność produktu.

Opinie

Dmitriy Malcev 89
2021-01-04
5/5
Shop recommend all ok thanks delivery on time
Molyshev 88
2020-11-26
5/5
Amazing and nicely packed.

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Ocena

Tagi: formy silikonowe do świec, świeca Do puszki, żywica nietoperz formy, silikonowe formy do myszy, silikonowa forma płytki, wypukłe formy silikonowe, -formy silikon, formy, formy silikon, formy do świec.

Wsparcie 24/7

Usługi.

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana.

Dostawa na całym świecie

Szybka wysyłka.