• Strona główna
 • Święte drzewa palo santo zapach z innego wymiaru zawierający potężną pozytywną siłę i leczniczą wartość medytacja

 • Skorzystaj z: Antyseptyczne
 • Numer Modelu: GHGHJUIK
 • Opakowanie: duża część
 • Scena Zastosowania: Przenośny
 • Aplikacja: Kończyny
 • Typ: Różdżka Kadzidła
 • Klasyfikacja: Olej
 • Specyfikacja: Gift Box
 • Regionalna Cecha: Chińskie Kadzidło
 • Materiał: Drzewo
 • Rodzaj Drewna: Drzewo sandałowe
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)

Перуанское święte drzewa palo santo oznacza: święte drzewo, Zapach z innego wymiaru, który zawiera potężną pozytywną siłę i wartość leczniczą.

Jego słodki, ciepły i tajemniczy zapach można użyć do oczyszczenia, uzdrowienia, błogosławieństwa i aromaterapii.To także odstrasza komary.Jest także używany do medytacji i relaksu, a także do usunięcia negatywnych energii, pep i przynosi szczęście.

Święta drewno początkowo wydobywano w suchych lasach tropikalnych Ameryki Południowej.Po 40-50 lat wzrostu stopniowo obumiera i ulega rozkładowi pod wpływem wiatru, deszczu i owadów.Naturalnie, stare święte drzewo długo wyblakły, a wewnątrz drzewa nadal są produkowane naturalnie fermentowane przeciwciała, i te oleiste przeciwciała mają niepowtarzalny smak.Ludzie wierzą w to, co święte drzewo ma silne oczyszczające działanie.W ciągu ostatnich kilku tysięcy lat skok lub martwe pnie drzew świętych pochodzi z Andów.Szamani i prorocy gór i Ameryki Południowej są używane jako rytuały czystości lub oczyszczenia, dla palących i oczyszczenia.

Zachodni naukowcy badają jego skład chemiczny i uważają, że to "święte drzewo" dzięki swojemu leczniczego zapachu i Świętego dymu, które zapewnia energetyczną ochronę, устраняющему negatywną energię, бодрящему duch i przynosi szczęście.

Szamani (magowie) i uzdrowiciele Andów do tej pory używają święte drzewo jako niezbędny element oczyszczania w swoich rytuałach i procesie uzdrawiania.

[Dane techniczne wydajność]: wyczyść przestrzeń/słońce/przeciwwirusowe/pomoc w gojeniu się ran/zwiększ odporność/przeciwzapalne/ból/problemy ze skórą/zrelaksować ciało i umysł/pomoc w medytacji/wyczyścić energię i aurę (ruszeniem negatywną energię)/itd...

Narody Andów także używali go do leczenia przeziębienia, odstraszania komarów, astmy, alergii, napięcia, lęku, choroby morskiej, migreny, artretyzm, bóle w szyjce macicy, medytacji i relaksu.

[Zapach]: перуанское święte drzewo ma niezapomniany zapach we wszystkich naturalnych zapachach.Subtelny, słodki cytrusowy zapach zaskakujący, i że naprawdę dziwi воспламенителя, to to, że zapach ten przenosi ludzi w inny święty świat, który jest niepojęty, zmuszając ludzi czuć, że środowisko usiane harmonią, pokojem, ciepłem i spokojem .

Duchowe właściwości świętego drzewa w większości są używane do wzmocnienia własnych emocji i ciała, a jego potężne działanie lecznicze może pokrzepienia ducha ludzi i oczyścić depresję i ciężkiej depresji.To może pomóc ludziom odzyskać od osób fizycznych i psychicznych urazów, a także może pomóc ludziom poprawić swoją kreatywność i inspiracja.

Święty las Peru bardzo duchowy!On jest bardzo nadaje się do oczyszczania przestrzeni, kryształu i samego siebie, pomaga poprawić koncentrację medytacji, wejść w inny wymiar, a także bardzo nadaje się do mocowania bogów!

Opinie

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Ocena

Tagi: drzewo sandałowe drzewo, nieutwardzona uchwyt do kadzidła, drzewo świętej geometrii, aromatyczna różdżka, antyseptyczny żel f, słoń kadzidło, Размазанная różdżka, сандаловый proszek czysty, kolor Washi, palnik kadzidła.

Wsparcie 24/7

Usługi.

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana.

Dostawa na całym świecie

Szybka wysyłka.